גלישה על רולר בליידס והחלקה לכושר קרדיו ולשיפור הגוון

בתחילת שנות ה-90, רולר בליידס היה אחד הטרנדים החמים בספורט. גל ההתעניינות נמשך מספר שנים לאחר מכן ולאחר מכן הצטמצם. כעת רולר בליידס עושה קאמבק כאשר יותר אנשים מגלים את היתרונות של הספורט המהיר והמרגש הזה. אם אתם רק מתחילים עם גלישה על רולר בליידס או החלקה כדרך לכושר, חשוב להבין איך זה יועיל לכם. למרות שזה בהחלט לא יחליף את שגרת הריצה שלך, יש כמה יתרונות גדולים מהוספת הפעילות הזו לשגרת הכושר שלך. הנה כמה סיבות למה כדאי לך להכות על הקרח אם אתה רוצה להיכנס לכושר.

גלישה על רולרבליידס הוא אימון אירובי פנטסטי

אחד החלקים הטובים ביותר בגלישה הוא שזהו אימון אירובי נהדר. גלישה על רולר בליידס במשך 30 דקות יכולה לשרוף כ-400 קלוריות. חשוב להבין שגלישה על רולר בליידס לא תחליף את שגרת הריצה שלך לשריפת שומנים, אבל זו דרך מצוינת להוסיף קצת אירובי נוסף לשגרת הכושר השבועית שלך. אם אתה רולרבליידס מתחיל, כדאי להתחיל עם מפגשים קצרים יותר. ככל שתהיה נוח יותר ותעלה את רמת המיומנות שלך, אתה יכול להאריך את אורך מפגשי הרולר בליידס ל-30 דקות או יותר. אם אתה רק מתחיל עם גלישה על רולר בליידס, חשוב להקפיץ את עצמך. אתה לא רוצה לדחוף את עצמך חזק מדי מוקדם מדי ולהסתכן בפציעה.

גלישה על רולרבליידס היא דרך קלה לבנות חוזק ליבה

יתרון גדול נוסף של רולר בליידס הוא שזו דרך קלה לבנות חוזק הליבה. אנשים רבים חושבים בטעות שתרגילי הליבה מיועדים רק לשרירי הבטן, אך הם למעשה חלים על כל שרירי הליבה. גלישה על רולרבליידס היא תרגיל פלג גוף תחתון, כך שהוא לא יבנה את כוח הליבה בפלג הגוף העליון שלך. לכן חשוב לשלב גלישה על רולרבליידס עם תרגילי ליבה אחרים שעובדים על פלג הגוף העליון. כמה דוגמאות לתרגילים שאתה יכול לעשות עם גלישה על רולר בליידס כוללות קרשים, קרשים צד והרמת רגליים.

גלישה על רולרבליידס נהדרת עבור האיזון והקואורדינציה שלך

יתרון נוסף של גלישה על רולר בליידס הוא שהוא יעזור לשפר את שיווי המשקל והקואורדינציה שלך. זה מועיל במיוחד אם אתה מנסה לחזור לכושר לאחר פציעה. גלישה על רולרבליידס היא תרגיל פלג גוף תחתון, כך שהוא ישפר את שיווי המשקל והקואורדינציה בפלג הגוף התחתון. אם אתה רוצה לשפר את שיווי המשקל והקואורדינציה בפלג הגוף העליון שלך, אתה יכול לשלב גלישה על רולר בליידס עם תרגילים כמו יוגה או פילאטיס.

גלישה על רולרבליידס יכולה לעזור לך לרדת במשקל

אם המטרה העיקרית של התחלת גלישה על רולר בליידס היא לרדת במשקל, הקפידו לעשות קצת מחקר כיצד לעשות זאת ביעילות. רוב האנשים שמתחילים לרכב על רולר בליידס כדרך לרדת במשקל בסופו של דבר מתוסכלים כי הם לא מבינים איך לעשות את זה כמו שצריך. אם המטרה שלכם היא לרדת במשקל עם גלישה על רולר בליידס, כדאי לשים לב במיוחד לכמות הקלוריות שאתם שורפים במהלך כל אימון. על מנת לרדת במשקל עם גלישה על רולר בליידס, תרצו להגביר את משך האימונים והעצימות שלכם. כמו כן, תרצה להקפיד לכלול תזונה בריאה והרבה מנוחה בשגרת הגלישה שלך.

יתרונות נוספים של רולרבליידס והחלקה

ישנם יתרונות רבים נוספים של רולר בליידס והחלקה מעבר לכניסה לכושר. גלישה על רולרבליידס יכולה להיות משכך מתח יעיל. זו יכולה להיות דרך מצוינת להפיג מתחים וליהנות מזמן מנוחה עם חברים ובני משפחה. יתרון נוסף של רולר בליידס הוא שזה יכול להיות דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים. אם אתם מחפשים תחביב חדש, גלישה על רולר בליידס היא בחירה מצוינת מכיוון שהוא יכול לפתוח את המעגל החברתי שלכם. אם יש לכם ילדים קטנים, גלישה על רולר בליידס היא דרך מצוינת לבלות איתם. זוהי פעילות מהנה שכל המשפחה יכולה ליהנות ממנה יחד.

איך להתחיל עם רולרבליידס

אם אתה מוכן להתחיל עם גלישה על רולר בליידס, חשוב לעקוב אחר כמה שלבים מרכזיים כדי להתקדם בבטחה. ראשית, עליך לוודא שברשותך כל הציוד המתאים. גלישה על רולרבליידס דורשת לחבוש קסדה, מגני ברכיים, מגני מרפקים ומגן פרק כף היד, לכל הפחות. ברגע שיש לך את הציוד שלך, אתה צריך למצוא מקום לגלישה. פארקי החלקה הם אופציה נהדרת מכיוון שהם מספקים הרבה מכשולים ואתגרים להתגבר עליהם והם פוקדים את רולרבליידס אחרים. גלישה על רולרבליידס יכולה לקחת קצת התרגלות, אז אל תתייאש אם אתה לא מבין מיד. אם תתמיד בזה, אתה תהיה מקצוען תוך זמן קצר.

סיכום

גלישה על רולרבליידס היא דרך נפלאה להיכנס לכושר וליהנות מזמן בחוץ. אם אתה רק נכנס לרולרבליידס, אתה צריך להבין שזה לא יחליף את שגרת הריצה שלך לשריפת שומנים. פעילות מסוג זה נקראת אימון צולב וחשוב לשמור על שגרת כושר מאוזנת. ברגע שתתחיל עם גלישה על רולר בליידס, תבחין שזו דרך נפלאה להפיג מתחים וליהנות מזמן עם חברים ובני משפחה.