קרשים אינטנסיבי

פלקינג הוא תרגיל נהדר לבניית כוח ליבה וסיבולת, אבל האם ידעת שאתה יכול לקרשים בכל מקום? זה נכון. קרשים לא דורש שום ציוד מפואר או מנוי לחדר כושר כדי לבצע את העבודה. שגרת אחיזה סטטית מאתגרת זו תעזור לשפר את הסיבולת והכוח שלך תוך הגברת קצב הלב שלך. אם אתה מחפש דרך חדשה לאתגר את עצמך במהלך הפגישת הפלנק הבאה שלך, נסה את הווריאציות האלה. כל אחד מהתרגילים הללו יפעיל שרירים שונים בפלג הגוף העליון ובליבתך, מה שיוצר שגרה אינטנסיבית של 15 דקות שתוכל לעשות בבית או בנסיעות.

קרש עם הרמת רגליים

וריאציה זו מצוינת להפעלת שרירי הליבה שלך. התחל בתנוחת קרש כשהאמות שלך על הקרקע והגוף שלך בקו ישר מכף רגל ועד ראש. לאחר מכן הרם רגל אחת 6-8 אינץ' מהקרקע והחזק אותה למשך 10 שניות. חזור על הפעולה עם הרגל השנייה. תרגיל זה יעזור לך להפעיל את הליבה שלך, נותן לך צורה טובה יותר ושליטה רבה יותר על הגוף שלך. וריאציה זו תעזור לך להפעיל את הליבה ואת העכוז תוך בניית סיבולת בפלג הגוף העליון.

קרש עם זרועות

אם אתה מחפש לבנות כוח בפלג הגוף העליון ובליבתך, וריאציה זו היא בשבילך. התחל בתנוחת קרש כשהאמות שלך על הקרקע והגוף שלך בקו ישר מכף רגל ועד ראש. לאחר מכן הושט את שתי הידיים לכיוון בהונותיך. החזק למשך 10 שניות ולאחר מכן חזור למצב קרש. תרגיל זה יעבוד על פלג הגוף העליון ועל שרירי הבטן, ויעזור לך לבנות סיבולת וכוח בזרועות ובליבתך. וריאציה זו היא דרך מצוינת לבנות כוח בפלג הגוף העליון והליבה. זה גם תרגיל מאתגר ומתגמל כדי לבדוק את הסיבולת שלך.

Side Plank Drops

וריאציה זו תעזור להפעיל את הליבה ולבנות כוח בפלג הגוף העליון. התחל במצב קרש צד עם זרוע אחת על הקרקע והזרוע השנייה מושטת לשמיים. לאחר מכן הורידו לאט את הזרוע התחתונה לקרקע ככל שתוכל מבלי לאבד צורה. החזק למשך 10 שניות ולאחר מכן חזור למצב קרש. תרגיל זה עובד על הליבה שלך, עוזר לך להפעיל את השרירים ולבנות כוח. וריאציה זו תעזור להפעיל את שרירי הליבה שלך ותעזור לך לבנות כוח בפלג הגוף העליון. זה תרגיל מאתגר שיבדוק את היכולת והסיבולת שלך.

פלאנק טוויסט וברזים

אם אתה מחפש אתגר ודרך חדשה לתבל את שגרת הקרשים שלך, הווריאציה הזו היא בשבילך. התחל בתנוחת קרש כשהאמות שלך על הקרקע והגוף שלך בקו ישר מכף רגל ועד ראש. לאחר מכן סובב את פלג הגוף העליון כך שיד ימין פונה לקרקע ויד שמאל שלך פונה לשמיים. החזק למשך 10 שניות ולאחר מכן החלף צד. תרגיל זה עובד על פלג הגוף העליון, הליבה והעשב. אתה לא רק תבנה סיבולת, אלא גם תשפר את הגמישות שלך על ידי פיתול והפיכת החצי העליון שלך. וריאציה זו היא דרך מצוינת לאתגר את עצמך ולהוסיף טוויסט לשגרת הקרשים שלך. לא רק שתבנה סיבולת, אלא גם תשפר את הגמישות שלך על ידי פיתול והפיכת החצי העליון שלך.

תחתית למעלה פלאנק מרץ

וריאציה זו תעזור להפעיל את הליבה ולבנות כוח בפלג הגוף העליון. התחל בתנוחת קרש כשהאמות שלך על הקרקע והגוף שלך בקו ישר מכף רגל ועד ראש. לאחר מכן הרם את יד ימין ורגל שמאל מהקרקע בו זמנית. החזק למשך 10 שניות ולאחר מכן חזור על הזרוע והרגל השנייה. תרגיל זה לא רק יעזור לך להפעיל את הליבה שלך, אלא הוא גם יעזור לך לבנות כוח בפלג הגוף העליון. וריאציה זו תעזור להפעיל את שרירי הליבה שלך ותעזור לך לבנות כוח בפלג הגוף העליון. זה תרגיל מאתגר שיבדוק את היכולת והסיבולת שלך.

פלנק ג'קס

וריאציה זו מצוינת לשיפור הכוח והסיבולת בפלג הגוף העליון והליבה. התחל בתנוחת קרש כשהאמות שלך על הקרקע והגוף שלך בקו ישר מכף רגל ועד ראש. ואז קפצו במהירות את הרגליים פנימה לכיוון הידיים וקפצו את הרגליים חזרה החוצה. חזור על 20-30 שניות. תרגיל זה יעזור לבנות כוח בפלג הגוף העליון ובליבתך, מה שהופך אותו לתוספת נהדרת לשגרת הקרשים שלך.

סיכום

לסיכום, התרגילים האלה נהדרים עבור אלה שמוכנים להעלות את משחק הקרשים שלהם. הם וריאציות מאתגרות שיעזרו לבנות סיבולת וכוח בפלג הגוף העליון והליבה. כל תרגיל הוא פשוט לביצוע, וכל אחד מהם יעזור לך לשפר את הצורה שלך ולהפעיל את שרירי הליבה שלך. בין אם אתה מחפש דרך חדשה לאתגר את עצמך או שאתה פשוט רוצה לערבב את שגרת הקרשים שלך, התרגילים האלה בטוח יעשו את העבודה.